Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
kvalita_dat_ve_vestniku [2019/08/08 08:41]
Tomáš Ducháček [Uvedení chybné celkové hodnoty v oznámení o změně smlouvy]
kvalita_dat_ve_vestniku [2019/10/01 09:41] (aktuální)
Tomáš Ducháček [Jak hodnotíme?]
Řádek 54: Řádek 54:
  
 Nejprve je ohodnocena každá zakázka dle uvedených aspektů. Zakázka je hodnocena 100 procenty, pokud jsme žádný nedostatek neobjevili. Pokud ano, následuje penalizace (zezdola omezená nulou): Nejprve je ohodnocena každá zakázka dle uvedených aspektů. Zakázka je hodnocena 100 procenty, pokud jsme žádný nedostatek neobjevili. Pokud ano, následuje penalizace (zezdola omezená nulou):
-  * //-100%// za nezveřejnění oznámení o zakázce ​  +  * //-100 %// za nezveřejnění oznámení o zakázce ​  
-  * //-25%// za nezveřejnění vítězné ceny nebo předpokládané hodnoty (případně zveřejnění zavádějícího čísla) +  * //-25 %// za nezveřejnění vítězné ceny nebo předpokládané hodnoty (případně zveřejnění zavádějícího čísla) 
-  * //-25%// za chybnou hodnotu změny smlouvy +  * //-25 %// za chybnou hodnotu změny smlouvy 
-  * //-25%// za chybné IČO zadavatele +  * //-25 %// za chybné IČO zadavatele 
-  * //-25%// za chybné IČO dodavatele +  * //-25 %// za chybné IČO dodavatele 
-  * //-25%// za chybný název zadavatele +  * //-25 %// za chybný název zadavatele 
-  * //-25%// za neuvedení druhu řízení (totéž nesoulad druhu řízení a odůvodnění druhu řízení v poznámkách) +  * //-25 %// za neuvedení druhu řízení (totéž nesoulad druhu řízení a odůvodnění druhu řízení v poznámkách) 
-  * //-25%// za neuvedení počtu nabídek+  * //-25 %// za neuvedení počtu nabídek
  
 Například,​ pokud zadavatel chybně uvedl IČO své i dodavatele a k tomu zveřejnil vítěznou cenu pouze formou hodinové sazby, získá za zakázku 25 procentních bodů. Pokud byl ale k veřejné zakázce uveřejněn pouze prázdný formulář oznámení o zadání zakázky, bude zakázka hodnocena 0 procenty. ​ Například,​ pokud zadavatel chybně uvedl IČO své i dodavatele a k tomu zveřejnil vítěznou cenu pouze formou hodinové sazby, získá za zakázku 25 procentních bodů. Pokud byl ale k veřejné zakázce uveřejněn pouze prázdný formulář oznámení o zadání zakázky, bude zakázka hodnocena 0 procenty. ​
Řádek 76: Řádek 76:
 V jednotkách případů může také dojít k chybné klasifikaci uvedené ceny jako nesprávné. Jedná se typicky o případy, kdy bylo dosaženo extrémních úspor (více než 90%), nebo byla ve formuláři uvedena roční či měsíční cena místo celkové - více viz [[Objem zakázek]]. V jednotkách případů může také dojít k chybné klasifikaci uvedené ceny jako nesprávné. Jedná se typicky o případy, kdy bylo dosaženo extrémních úspor (více než 90%), nebo byla ve formuláři uvedena roční či měsíční cena místo celkové - více viz [[Objem zakázek]].
  
-Vzhledem k výjimce pro menší zakázky ​(kvůli problematické identifikaci zjednodušených podlimitních řízení) ​ukazatel mírně zvýhodňuje menší zadavatele, kteří mají méně větších zakázek, a tak se této chyby mohou dopustit relativně méně často.+Vzhledem k výjimce pro menší zakázky ukazatel mírně zvýhodňuje menší zadavatele, kteří mají méně větších zakázek, a tak se této chyby mohou dopustit relativně méně často.
  
  
  • kvalita_dat_ve_vestniku.1565246497.txt.gz
  • Poslední úprava: 2019/08/08 08:41
  • autor: Tomáš Ducháček