Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

zivostni_cyklus_zakazky [2014/08/30 10:00]
Jan Soudek vytvořeno
zivostni_cyklus_zakazky [2014/08/30 10:00] (aktuální)
Jan Soudek
Řádek 1: Řádek 1:
 =====Živostní cyklus zakázky===== =====Živostní cyklus zakázky=====
 Hlavním datovým zdrojem zIndexu je [[http://​www.vestnikverejnychzakazek.cz| Věstník veřejných zakázek]]. V něm zadavatelé uveřejňují sadu formulářů,​ které kopírují životní cyklus každé zakázky. ​ Hlavním datovým zdrojem zIndexu je [[http://​www.vestnikverejnychzakazek.cz| Věstník veřejných zakázek]]. V něm zadavatelé uveřejňují sadu formulářů,​ které kopírují životní cyklus každé zakázky. ​
-  * Při přípravě veřejné zakázky zadavatel uveřejní //​oznámení předběžných informací//​.  +  * Při přípravě veřejné zakázky zadavatel uveřejní //**oznámení předběžných informací**//.  
-  * Následně zadavatel vypisuje zakázku //​oznámením o zakázce//, jehož součástí je výzva o podání nabídek (případně výzva k podání žádosti o účast). +  * Následně zadavatel vypisuje zakázku //**oznámením o zakázce**//, jehož součástí je výzva o podání nabídek (případně výzva k podání žádosti o účast). 
-  * Po obdržení a vyhodnocení nabídek, zadavatel zveřejňuje //​oznámení o zadání zakázky//, kde uvádí průběh výběrového řízení, jeho vítěze a vysoutěženou cenu.   +  * Po obdržení a vyhodnocení nabídek, zadavatel zveřejňuje //**oznámení o zadání zakázky**//, kde uvádí průběh výběrového řízení, jeho vítěze a vysoutěženou cenu.   
-  * V případě, že je zakázka zrušena, je ukončení zakázky oznámeno uveřejněním //zrušení zadávacího řízení//​.+  * V případě, že je zakázka zrušena, je ukončení zakázky oznámeno uveřejněním //**zrušení zadávacího řízení**//.
  • zivostni_cyklus_zakazky.txt
  • Poslední úprava: 2014/08/30 10:00
  • autor: Jan Soudek